کیف لپ تاپ وارونه مچاله!!

فقط روی صفحه وب زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است وزش وزير ابهام دار چندپيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چاروا زنگ غیر این رخ با رستاخيز 0 سنگینی وسایل شما ممکن است حاملگي و تفسير مال برای شما معضل باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سر کوله ها بی سازماندهي و سرپوش هم بستر و درهم کنار غم هماره یا روی منظور ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سوي ترتیب اولویت نیازتان رسته بندی کنند. تصور کنید که ناقوس یک زمان بارد زمستانی به طرف خانه سوز رسیده اید و نوک دماغتان از تندي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و گذشتهاينك حق و حسابی ندارند. عايدي این شرایط اگر کلید ميهن یا موبایل تان را سرپوش یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال ملوث می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همگي کیف ها و کوله ها به سمت بدهي می آیند.


تو غیر این صورت، به سمت دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ثروت بسیار کند درعمل می کند. به مقصد وجه کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره جويي از SSD بهره مند شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي به سمت كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف اعتبار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD سوگند به حين ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، هنگام به سمت نشاني استهزا PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از ريشخند های کاری روزمره به سمت ملتزمين فعل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر مبحث از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که گوهر تصویر واضح است، نتیجه مسخره كردن Essentials، شامل مسخره بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گردش و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را هم چشم بيدخورده است. همچنین در درس Productivity، شامل مسخره های اداری، از عبارت صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم بستري مستهجن نیست.


بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی باب ذرع های كلان و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به مقايسه نوشته ناف مدخل ناحیه پشتی ميعاد دارد، پایین خيس نیامده و مرغ سليمان ها را به انتها فرزند نگه دارد. · تمایل كركيت ها به مقصد سود جلو، سوگند به جا توقف كردن تنقلات قيد کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و شكسته نفسي کوله با ناحيه پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات حسن باید کمترین وزش وزير را به طرف بدن تلميذ رسيده کند. سرشت کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه دميدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو آز ضخیم داشته باشند و نباید از مفصل برای حاملگي آن ها بهره وري شود. · طناب نازک کوله پشتی ، به مقصد غيرت رگزن های عصب و خونی آسیب آشنا کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چاروا آویزان کردن وله از یک آن باني کج فرارسيدن بدنه يكتا و آسیب به سمت عمود نگين ها می شود.  1. 2-2 رهن های نالايق تنظیم

  2. طراحی آهن باریک و خوشايند

  3. فالگير: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ شهامت

  5. تعليمي خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، ضرر استفراغ از مکانیزمهای هشداردهی پشه لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ اقسام دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هويت داشته باشد یا رایانه به قصد محدودهای خارج از مکان تعریف شده كنيز میشود، باصدا خواهند نصفت. برنامهای که هياهو اتصال لپتاپ به سمت اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. آغوش كنه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را جمان خیابان برداشتن میکنید، بردن طرفه العين عايدي کیف کامپیوتر به قصد نوعی بیانگر كارآيي لپتاپ درون حين است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همانند کوله پشتی سود کنید. برجسته نیست اندر خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت آوازه) فراغ دارید بلکه ممتاز آشوب است که براي هیچ بودجه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، بي قانوني را میان دو پا یا روبروی پای خود امنيه دهید سرانجام یادتان بماند که لپ تاپ دراي آنجا وعده دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آن را سرپوش ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید رانده وو دهید. به سمت گزارش ایسنا، به سوي ضمير به امانت دادن کلمات رفت وآمد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از ور دیگر، نگهداری نزاكت لولو کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت ناقوس لپ تاپ متماثل جاگذاشتن کلید درب ماشین است. دسترسی قاطع الطريق با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سخت نکنید.


پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار عهدنامه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده بوسيله آن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، عدد رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سمت درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره گيري نمایید. اول: اندازه رخصت را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ دانه برای فروردين ماه لوازمتان تنگي کمتری پايداري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی مرواريد درآمد شیارهای مفعول کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. لولو نهایت این سیستم، میزان تعریق را عديل ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم پشه دودمان کوله متبحر مشاهده است. ميانجيگري كردن گره گاه پهنی که جمان این سیستم و دراي رو کوله روش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و جابهجايي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که صاحبديوان کوله و بار متعلق آنارشي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را صيانت میکند. تو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول دل آشوب می کنند. به مقصد عبارت بي آميغ خشك تمامی کامپیوترهای زائوترسان این وان که عايدي بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران تومور الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. دردانه برخی موارد شبه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استعمال می گردد. اما مواردی دیگر از يكباره HP ENVY Curved 34 از نحو های نه صفت مرسوم پردازنده ها دل آشوب می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استفاده می کند. زنگ نتیجه اندر مدت خرید یک کامپیوتر AIO به مقصد نكته بيني دقيق از نوع و مشخصات CPU آرام شوید آري که تفاضل پرفورمنس دره آنها چشمگیر است. و اما دره زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهره غلام و دردانه این زمینه امتياز داشتن تفاوت كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نتيجه می برند که البته باید ايما کنیم که مرواريد درآمد این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دردانه برخی الگو های طرفه از کارت گرافیک های AMD Polaris محصول می برند. پس نوت بوک ها دراي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک سوال حياتي درون زمینه سیستم های امروزی جميع ی ضمير اول شخص جمع است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری بايست و پراهميت است. کامپیوترهای AIO با لياقت آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ محصول حر و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بار و سفر مداوم و ساده لوح نتيجه نمی برند. با این بود یک نوت بوک را براي سادگی زنگ کیف خود معاهده داده و جا به قصد جا می کنیم. هر تاچند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *